Szukam mechanika od Japońców najlepiej Toyoty Warszawa/okoli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • stitho
    Classic
    • 2010
    • 10

    Szukam mechanika od Japońców najlepiej Toyoty Warszawa/okoli

    SS, to se usiadz. Nogi nie beda bolec
    STITHO
  • Skodio_
    Rider
    • 2008
    • 324

    #2
    Szukam mechanika od Japońców najlepiej Toyoty Warszawa/okoli

    Panowie

    Siostrze w corolli n12 1.4 prawdopodobnie pękł kolektor , potrzebuje kogoś kto ogarnia japońce/toyoty wiem ze to nie nadzwyczajna wymiana ale nie chciałbym polecać jej kogoś kto jest od wszystkiego i zrobi może ok może nie.

    Wiem ze na forum są użytkownicy aut różnych marek , wiec proszę o pomoc i jakiś kontakt namiar

    Komentarz

    • Agamek12
      RS
      S_OCP Member
      • 2006
      • 9935
      • Ford

      #3
      Zamieszczone przez Skodio_
      Panowie

      Siostrze w corolli n12 1.4 prawdopodobnie pękł kolektor , potrzebuje kogoś kto ogarnia japońce/toyoty wiem ze to nie nadzwyczajna wymiana ale nie chciałbym polecać jej kogoś kto jest od wszystkiego i zrobi może ok może nie.

      Wiem ze na forum są użytkownicy aut różnych marek , wiec proszę o pomoc i jakiś kontakt namiar
      w Słupnie jest koleś, który robi tylko Toyoty i podobno robi to dobrze. Nie mam niestety żadnego telefonu.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz

      • Chomik
        Ambiente
        • 2007
        • 161

        #4
        Re: Szukam mechanika od Japońców najlepiej Toyoty Warszawa/o

        Zamieszczone przez Skodio_
        Panowie

        Siostrze w corolli n12 1.4 prawdopodobnie pękł kolektor , potrzebuje kogoś kto ogarnia japońce/toyoty wiem ze to nie nadzwyczajna wymiana ale nie chciałbym polecać jej kogoś kto jest od wszystkiego i zrobi może ok może nie.

        Wiem ze na forum są użytkownicy aut różnych , wiec proszę o pomoc i jakiś kontakt namiar
        All Japan cars ul. Jutrzenki obok stacji kolejowej Salomea. Moją corollę u nich serwisowałem a potem Rafał czyli właściciel ją ode mnie odkupił. :-) Polecam. Telefon znajdziesz w google. Polecam z czystym sumieniem.Specjalizacja toyota i lexus.
        była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
        Serwis By DGW

        Komentarz

        • Skodio_
          Rider
          • 2008
          • 324

          #5
          jakbys dysponował jakimkolwiek namiarem chocby ulica to było by super, choc przejezdzam tam srednio raz w tygo wiec najwyzej podjade i kogos podpytam ,

          Komentarz

          • Agamek12
            RS
            S_OCP Member
            • 2006
            • 9935
            • Ford

            #6
            Skodio_, ten warsztat w Słupnie to tu: https://www.google.pl/maps/@52.381361,21.153759,3a,41.9y,114.78h,83.23t/data=!3m4!1e1!3m2!1sCKTwSJIvJLF3fmbptdbSMg!2e0
            Ulica między Przejściową a Graniczną
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz

            • Skodio_
              Rider
              • 2008
              • 324

              #7
              dzieki chłopaki podesłałem juz kontakt

              Komentarz

              Pracuję...